birgün

9° AÇIK

GÜNCEL 26.07.2018 07:41

Fadime Ana dimdik ayakta

Fadime Ana dimdik ayakta

Sevcan Akgül

22 yıl önce öldürülen gazeteci Metin Göktepe’nin annesi Fadime Göktepe, dengesini kaybedip düşmesi sonucu bel kemiğini kırdı. Ameliyat olduktan sonra iki gün hastanede kalan Fadime Göktepe, sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.
Akşam saatlerinde yürüyüş yaptığı sırada ayağının boşluğa gelmesi sonucu düşüp bel kemiği kıran Fadime Göktepe, Silivri Devlet Hastanesi’nde ameliyat olup, kalça kemiğine protez takıldıktan iki gün sonra taburcu edildi. Göktepe’nin kızı Meryem Göktepe, “Annemi hastanede birkaç gün kalıp doktorların gözetiminde yürütüldükten sonra ameliyatı da gayet başarılı geçtiği için erken taburcu ettiler. Kalçasına protez taktıktan sonra ise beklentilerin üzerinde hızlı bir şekilde kendini toparlayan annem o kadar dirençli bir kadın ki, bir an önce iyi olmak için olağanüstü gayret etti, o kadar çok acısı olmasına rağmen inatla yılmadı ve ayakta durdu, yürüdü” dedi.

Zorlu bir dönemi atlatan Fadime Göktepe ise sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız