birgün

27° PARÇALI AZ BULUTLU

MEDYA 14.11.2019 17:57

Fatih Portakal'dan tepkilere yanıt: Troller, tek yerden düğmeye basılmış gibi görünüyor

Fatih Portakal'dan tepkilere yanıt: Troller, tek yerden düğmeye basılmış gibi görünüyor

Gazeteci ve FOX Ana Haber sunucusu Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ABD Başkanı Donald Trump ile görüşmesini değerlendirdi.

Twitter üzerinden paylaşım yapan Portakal, daha önce yaptığı paylaşımına gelen tepkilere yanıt verdi.

Portakal, sabah saatlerinde şu paylaşımı yapmıştı:

"Her ortamda duruş sergilemek, tavır ortaya koymak önemli. Ülkede muhaliflere hoşgörüsüz olan #CBErdoğan’ın, saygısız #ABD başkanı önündeki hali siyasi tarih açısından önemli. #Trump gücünü her sözünde göstermeye çalıştı: güç kimdeyse kudret onda."

Fatih Portakal'ın bu paylaşımına gelen tepkiler üzerine yeni bir tweet attı.

Portakal, şunları kaydetti:

"Yine sinirleri zıplatmışım. Yazdıklarım, kimilerini (troller, tek yerden düğmeye basılmış gibi görünüyor) rahatsız ediyor. #Erdoğan’ın uçaktaki sözlerine baktığımızda yanlış paylaşımlar yapmamışim. Ve görüldü ki, ikili her seye rağmen iyi dostlarmis!!!! Nasıl bir dostluksa?"

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız