birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

Feberbahçe Başkanı Ali Koç, Nureddin Nebati'yi ziyaret etti

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'yi ziyaret etti. Nebati, "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve değerli Yönetim Kurulu Üyeleri’ne nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

GÜNCEL 25.05.2022 15:41
Feberbahçe Başkanı Ali Koç, Nureddin Nebati'yi ziyaret etti
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'yi ziyaret etti.

Ziyarette Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlan Kızılhan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Fethi Pekin, Nüket Küçükel Ezberci, Ahmet Ketenci ve İlker Dinçay da yer aldı.

Koç, Nebati'ye adının ve memleketi olan Urfa'nın plaka numarasının yazdığı, 63 numaralı Fenerbahçe formasını hediye etti.

Nureddin Nebati, Twitter hesabından ziyarete ilişkin, "Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Sayın Ali Koç ve değerli Yönetim Kurulu Üyeleri’ne nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkür ediyorum" açıklamasını yaptı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol