birgün

11° PARÇALI BULUTLU

Fenerbahçe, Bruma'yı kiralık olarak kadrosuna kattı

Fenerbahçe Spor Kulübü, Portekizli futbolcu Bruma'nın satın alma opsiyonuyla kiralandığını duyurdu. Yapılan açıklamada, "Bruma’ya ‘Türkiye’nin en büyük spor kulübüne hoş geldin’ diyor;  Çubuklu formayla nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz" denildi.

SPOR 16.06.2022 17:03
Fenerbahçe, Bruma'yı kiralık olarak kadrosuna kattı
Abone Ol google-news

Fenerbahçe Spor Kulübü, Portekizli futbolcu Bruma'nın satın alma opsiyonuyla kiralandığını açıkladı.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, "Bruma lakabıyla bilinen kanat oyuncusu 2022-23 sezonunda Fenerbahçemizin formasını giyecek" dedi.

Portekizli oyuncunun Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleştirilen imzasında Yönetim Kurulu Üyesi Selahattin Baki hazır bulundu.

Açıklamada, "Bruma’ya ‘Türkiye’nin en büyük spor kulübüne hoş geldin’ diyor; Çubuklu formayla nice zaferler ve şampiyonluklar diliyoruz" denildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol