birgün

13° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 30.03.2020 10:20

Fenerbahçe'de 4 isimle yollar ayrılacak

Kadrosunda rotasyona hazırlanan Fenerbahçe'de Zanka, Frey, Alper Potuk ve Jailson ile yolların ayrılacağı aktarıldı

Fenerbahçe'de 4 isimle yollar ayrılacak

Kadrosunda önemli bir rotasyona hazırlanan Fenerbahçe'de dört oyuncu ile yollar ayrılacak.

Habertürk'ün aktardığına göre sarı-lacivertliler, Almanya'da kiralık oynayan Zanka ve Frey ile bu sezon büyük hayal kırıklığı yaşatan Alper ile Jailson'un üzerini çizdi. Bu oyuncular sözleşmeleri devam etmesine rağmen elden çıkarılacak.

Öte yandan Fenerbahçe, Göztepe’de bu sezon gösterdiği performansla dikkat çeken stoper Alpaslan Öztürk'ü transfer etmek istiyor. Kulübüyle 1 yıl daha sözleşmesi olan 26 yaşındaki Alpaslan Öztürk de sarı-lacivertli takımda oynamaya sıcak bakıyor. Yönetim İzmir temsilcisiyle bonservis pazarlığı için girişimde bulunacak, Alper Potuk'u bu transfer için takasta kullanacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız