birgün

27° AZ BULUTLU

SPOR 07.07.2020 18:07

Fenerbahçe’de ayrılıklar devam ediyor

Fenerbahçe Beko, oyuncusu Egehan Arna ile yolların ayrıldığını açıkladı

Fenerbahçe’de ayrılıklar devam ediyor

Fenerbahçe Beko’da Başantrenör Zeljko Obradovic ve Luigi Datome’nin ayrılmasının ardından bir oyuncuyla daha yolların ayrıldığı açıklandı.

Fenerbahçe Beko, 23 yaşındaki genç oyuncu Egehan Arna ile yolları ayırdığını duyurdu.

Fenerbahçe Beko’dan konuyla ilgili şu açıklama geldi:

“Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımıza, altyapımızdan yetişen bir oyuncu olarak uzun yıllar hizmet eden ve bu süreçte yaşanılan birçok başarıda katkısı bulunan Egehan Arna ile yollarımız ayrılmıştır.

Egehan Arna, formamızı giydiği süreçte takımımıza önemli katkılarda bulunmuş ve aynı zamanda, altyapılarımızda yer alan genç sporcularımız için A Takım formasına giden yolda güzel bir örnek teşkil etmiştir.

Egehan Arna'ya, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin geride kalan bölümünde kendisine başarılar dileriz.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız