birgün

24° AZ BULUTLU

SPOR 28.05.2020 15:29

Fenerbahçe’de Isla kadro dışı

Yeni sezon planlaması yapan ve ligin kalan maçları için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de Şilili sağ bek Isla kadro dışı bırakıldı

Fenerbahçe’de Isla kadro dışı

Koronavirüs sürecinde ailesiyle birlikte karantinaya giren Şilili sağ bek oyuncusu Mauricio Isla, karantina sonrası başlayan idmanlarda yer almazken, Samandıra ve Riva’daki kamplara da katılmadı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncuyla yeni sözleşme yapılması düşünülmezken, yol ayrımının sebebinin ücretinde indirime gitmek istememesi olduğu öğrenildi.

Yeni sezonda ülkesine dönmeyi planlayan Isla'nın, motive olamayacağını da düşünen sarı-lacivertli yönetim, kalan 8 haftadaki maç başı ücretlerini hak etmemesi için de kadroya alınmasına sıcak bakmıyor. Isla'nın kulüp ile ilişiğinin kesilmesi beklenirken teknik heyet, bu süreçte sağ bekte Dirar'ı ve yedek olarak da Murat Sağlam'ı oynatmayı planlıyor.

(DHA)

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız