birgün

9° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 28.05.2020 15:29

Fenerbahçe’de Isla kadro dışı

Yeni sezon planlaması yapan ve ligin kalan maçları için hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe’de Şilili sağ bek Isla kadro dışı bırakıldı

Fenerbahçe’de Isla kadro dışı

Koronavirüs sürecinde ailesiyle birlikte karantinaya giren Şilili sağ bek oyuncusu Mauricio Isla, karantina sonrası başlayan idmanlarda yer almazken, Samandıra ve Riva’daki kamplara da katılmadı. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek oyuncuyla yeni sözleşme yapılması düşünülmezken, yol ayrımının sebebinin ücretinde indirime gitmek istememesi olduğu öğrenildi.

Yeni sezonda ülkesine dönmeyi planlayan Isla'nın, motive olamayacağını da düşünen sarı-lacivertli yönetim, kalan 8 haftadaki maç başı ücretlerini hak etmemesi için de kadroya alınmasına sıcak bakmıyor. Isla'nın kulüp ile ilişiğinin kesilmesi beklenirken teknik heyet, bu süreçte sağ bekte Dirar'ı ve yedek olarak da Murat Sağlam'ı oynatmayı planlıyor.

(DHA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol