birgün

8° AÇIK

SPOR 24.02.2020 14:51

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör için 3 isim öne çıktı

Galatasaray'a 20 yılı aşkın bir sürenin ardından sahasında kaybeden Fenerbahçe'de Ersun Yanal döneminin sona ermesi bekleniyor. Yanal'ın yerine ise 3 aday öne çıktı

Fenerbahçe'de yeni teknik direktör için 3 isim öne çıktı

Sahasında 20 yılı aşkın süredir Galatasaray'a kaybetmeyen Fenerbahçe'de bu seri Yanal döneminde sona ererken, şampiyonluk şansı da oldukça zayıfladı.

Hürriyet'in haberine göre, şampiyonluk ümitleri oldukça azalan Fenerbahçe'de teknik direktör koltuğu için değişim kaçınılmaz.

Yönetim kanadında da Ersun Yanal'a olan güven biterken sezon içinde olmasa da bir sonraki yıl için tecrübeli teknik direktör ile yola devam edilmeyeceği kesinleşti.

Fenerbahçe taraftarı sosyal medyada Ersun Yanal için istifa seslerini yükseltirken yeni teknik direktör için de seçimini yaptı, 3 teknik direktörün ismi ön plana çıktı.

İşte adaylar...

EROL BULUT

Başakşehir'de Abdullah Avcı'nın yardımcılığını yaptıktan kısa süre Alanyaspor'da kendini ispatlayan Erol Bulut öne çıkan aday.

fenerbahce-de-yeni-teknik-direktor-icin-3-isim-one-cikti-692257-1.

ABDULLAH AVCI

Başakşehir'de uzun yıllar çalıştıktan sonra Beşiktaş'ta kötü bir dönem yaşayan Abdullah Avcı'nın da ismi yüksek sesle anılıyor.

fenerbahce-de-yeni-teknik-direktor-icin-3-isim-one-cikti-692258-1.

TAYFUN KORKUT

Fenerbahçe'nin bir diğer eski futbolcusu Tayfun Korkut da görev için adı anılan bir diğer isim.

fenerbahce-de-yeni-teknik-direktor-icin-3-isim-one-cikti-692259-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız