birgün

0° HAFİF KAR DUŞU

SPOR 28.11.2021 00:52

Fenerbahçe'den Mert Günok paylaşımı

Fenerbahçe, Giresunspor maçında sakatlanan Beşiktaş'ın file bekçisi Mert Günok için geçmiş olsun mesajı yayımladı: "Tedavi sürecinin başarıyla geçmesini ve en kısa sürede sahalara dönmesini temenni ediyoruz."

Fenerbahçe'den Mert Günok paylaşımı

Fenerbahçe, Giresunspor maçında sakatlanan Beşiktaş'ın file bekçisi Mert Günok için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Spor Toto Süper Lig’in 14. haftasında Beşiktaş, sahasında Giresunspor’a 4-0 mağlup oldu.

Joe Champness’in 90. dakikada attığı gol öncesi sakatlanarak kendini yere bırakan siyah-beyazlıların tecrübeli eldiveni Mert Günok, maça devam edememiş ve yerini Ersin Destanoğlu’na bırakmıştı.

Fenerbahçe'nin Twitter hesabından yapılan paylaşımda, "Geçmiş Olsun Mert Günok | GZT Giresunspor ile oynadığı maçta sakatlık geçiren Mert Günok’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; tedavi sürecinin başarıyla geçmesini ve en kısa sürede sahalara dönmesini temenni ediyoruz." denildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol