birgün

9° AÇIK

SPOR 30.08.2018 12:05

Fenerbahçe'den uçak emojili paylaşım

Fenerbahçe'den uçak emojili paylaşım

Fenerbahçe'nin resmi Twitter hesabından yaptığı 'uçak emojili' paylaşım, bir transferin daha Türkiye'ye geleceği yorumlarına neden oldu.

Daha önceki transferleri Twitter hesabından farklı emojilerle duyuran sarı lacivertlilerin, bu paylaşımla birlikte yeni bir oyuncuyu daha İstanbul'a getirdiği ifade ediliyor.

Bursaspor Başkanı Ali Ay, dün yaptığı açıklamada Fenerbahçe ile Harun Tekin transferi konusunda anlaştıklarını açıklamıştı.

Fenerbahçe için Gremio'da forma giyen Jailson'un transferi için kulübüyle anlaştığı iddia edilmişti.

Glabo Esporte'nin haberine göre; sarı lacivertliler, 22 yaşındaki Jailson'un transferi için Gremio'ya yaklaşık 5 milyon avro teklif etti.

Gremio yöneticisi Andre Zanotta da bu görüşmeleri doğrulamış ve Jailson'un İstanbul'a geldiğini söylemişti. Zanotta, Jailson transferiyle ilgili şu ifadeleri kullanmıştı:

"Jailson'un transferi için Fenerbahçe ile anlaşmaya vardık. Oyuncumuz bu gece İstanbul'a gidiyor. Transfer dönemi Cuma günü kapanacak. İşlemlerin çok hızlı gerçekleşmesi gerekiyor."

Fenerbahçe'nin bu paylaşımla birlikte Harun Tekin veya Jailson transferlerinden birini açıklaması bekleniyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız