birgün

7° AÇIK

SPOR 15.02.2020 21:57

Fenerbahçe'nin 12 karşılaşmada kalesine gelen ilk top gol oldu

Fenerbahçe bu sezon Süper Lig’de oynadığı 22 maçın 17’sinde gol yedi, bu karşılaşmaların 12’sinde kalesine gelen ilk top gol oldu.

Fenerbahçe'nin 12 karşılaşmada kalesine gelen ilk top gol oldu

Süper Lig’in 22. haftasında Ankaragücü’ne konuk olan Fenerbahçe, maçın hemen başında kalesinde gördüğü golle büyük şok yaşadı.

Sözcü'de yer alan habere göre, Fenerbahçe’nin rakip kalede gol aradığı sırada Ankaragücü kontra atakla 13. dakikada golü bulurken, Saba Lobzhanidze Ankara temsilcisini 1-0 öne geçiren isim oldu.

Bu gol aynı zamanda Fenerbahçe’nin savunma konusundaki eksikliğini ortaya çıkaran bir istatistiği de gözler önüne serdi.

Opta’nın verilerine göre, Fenerbahçe bu sezon Süper Lig’de oynadığı 22 maçın 17’sinde gol yedi, bu karşılaşmaların 12’sinde kalesine gelen ilk top gol oldu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız