birgün

11° AZ BULUTLU

SPOR 18.08.2019 14:09

Fenerbahçe, Rojo transferinde sona yaklaştı

Fenerbahçe, Rojo transferinde sona yaklaştı

Savunmaya takviye yapmak için çalışmalarını sürdüren Fenerbahçe yönetimi, Manchester United'ın gözden çıkardığı Marcos Rojo'yu kadrosuna katmak için transfer çalışmalarını hızlandırdı.

Zanka ile defansını güçlendiren sarı-lacivertliler,Kolarov transferinde istediği sonucu alamayınca Manchester United'dan Marcos Rojo ismine yöneldi.

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, Fenerbahçe yönetimi Manchester United’da yeni sezonda düşünmeyen 29 yaşındaki Arjantinli futbolcu ile her konuda anlaştı. Rojo ile aradaki pürüzlerin giderilmesinin ardından sarı laciverliler İngiliz devini Arjantinli yıldızın kiralık olarak kadroya katılması konusunda ikna etmeye çalışıyor.

MANCHESTER UNİTED KİRALIK GİTMESİNE YANAŞMIYOR

İngiliz basınında çıkan haberlerde Rojo’ya Fenerbahçe’nin dışında İspanya ve İtalya’dan da teklifler olduğu belirtirken Manchester United’ın 2021 yılına kadar sözleşmesi olan futbolcuyu kiralık değil bonservisiyle satmak istediği iddia edildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız