birgün

10° AÇIK

SPOR 13.06.2020 14:14

Fenerbahçe Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Fenerbahçe Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası yarıfinal maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Fenerbahçe Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek

16 Haziran Salı günü oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası yarıfinal rövanş karşılaşmasında Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Saat 20:45’te Şükrü Saraçoğlu’nda oynanacak olan karşılaşmada Cüneyt Çakır’ın yardımcılığını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Mustafa Öğretmenoğlu olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinden önce ilk ayağı Trabzon’da oynanan maçı 2-1 Trabzonspor kazanmıştı.

İKİ TAKIMDA DA BİRER EKSİK

Fenerbahçe’de Ozan Tufan Kayserispor karşılaşmasında, Trabzonspor’da ise Guilherme Göztepe karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart nedeniyle takımını yalnız bırakacak.

Öte yandan Fenerbahçe’de sakatlığı devam eden Max Kruse’nin Trabzonspor karşılaşmasında oynayıp oynamayacağı ise belli değil.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol