birgün

24° AZ BULUTLU

SPOR 13.06.2020 14:14

Fenerbahçe Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Fenerbahçe Trabzonspor Ziraat Türkiye Kupası yarıfinal maçını Cüneyt Çakır yönetecek

Fenerbahçe Trabzonspor maçını Cüneyt Çakır yönetecek

16 Haziran Salı günü oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası yarıfinal rövanş karşılaşmasında Cüneyt Çakır düdük çalacak.

Saat 20:45’te Şükrü Saraçoğlu’nda oynanacak olan karşılaşmada Cüneyt Çakır’ın yardımcılığını Bahattin Duran ve Tarık Ongun yapacak. Karşılaşmanın dördüncü hakemi ise Mustafa Öğretmenoğlu olacak.

Koronavirüs salgını nedeniyle liglere ara verilmesinden önce ilk ayağı Trabzon’da oynanan maçı 2-1 Trabzonspor kazanmıştı.

İKİ TAKIMDA DA BİRER EKSİK

Fenerbahçe’de Ozan Tufan Kayserispor karşılaşmasında, Trabzonspor’da ise Guilherme Göztepe karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart nedeniyle takımını yalnız bırakacak.

Öte yandan Fenerbahçe’de sakatlığı devam eden Max Kruse’nin Trabzonspor karşılaşmasında oynayıp oynamayacağı ise belli değil.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız