birgün

15° AÇIK

Ferdi Kadıoğlu, Türkiye A Milli Takımı'nı tercih etti

Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye A Milli Takımı'nı tercih ettiğini bildirerek, "22 yaşındaki futbolcumuza milli formamızla sonsuz başarılar dileriz" açıklamasını yaptı.

SPOR 03.01.2022 16:56
Ferdi Kadıoğlu, Türkiye A Milli Takımı'nı tercih etti
Abone Ol google-news

Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu'nun Türkiye A Milli Takımı'nı tercih etmesini tebrik mesajı yayımlayarak açıkladı.

Fenerbahçe'nin, Hollanda'da yetişen ve Hollanda Milli Takımı'nın alt yaş kategorilerinde forma giyen futbolcusu Ferdi Kadıoğlu, A takım düzeyinde Türkiye Milli Takımı'nı tercih etti. Sarı-lacivertliler, Kadıoğlu'nu tebrik ederek, şu ifadelere yer verdi:

"2018’den beri Fenerbahçemizin formasını giyen, Hollanda'nın alt yaş milli takımlarında oynayan başarılı futbolcumuz Ferdi Kadıoğlu, ailesi ve kendisiyle yapılan görüşmeler neticesinde Türk Milli Takımımızı tercih etmiştir. 22 yaşındaki futbolcumuza milli formamızla sonsuz başarılar dileriz."

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol