birgün

17° HAFİF YAĞMUR

BİRGÜN EGE 06.08.2021 15:14

Fethiye Belediye Başkanı Karaca’dan çevreyi kirletenlere tepki

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Twitter'dan yaptığı paylaşımda çevreyi kirletenlere tepki gösterdi.

Fethiye Belediye Başkanı Karaca’dan çevreyi kirletenlere tepki

BİRGÜN EGE

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, çöplerini bırakarak çevreyi kirletenlere tepki gösterdi. Karaca sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, içinden geçtiğimiz günlerin hepimize doğaya karşı ne kadar duyarlı olmamız gerektiğini hatırlattığını belirtti.

"Bu işin tadı kaçtı" diyen Karaca, şu ifadelere yer verdi:

“Çalışma arkadaşlarımın büyük özverisine rağmen oluşan bu tablo, bir Belediye Başkanı olarak beni çok rahatsız etti, eminim sizleri de etmiştir. Yasal prosedürler el verdiğince, doğaya zarar verenlerle mücadele etmeye devam edeceğiz. Yarımada çevresine, oluşabilecek acil durumlar için su bidonları bıraktık. Vatanı sevmek doğaya sahip çıkmaktır. Güzel Fethiye hepimizin, lütfen doğaya karşı artık daha vicdanlı olalım.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol