birgün

18° PARÇALI AZ BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 08.08.2020 13:33

Fethiye Likya Etkinlikleri, 'Yazmanın İncelikleri' söyleşisi ile başladı

Fethiye Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 söyleşi programı ile başladı. 23 Ağustos'a kadar sürecek etkinlik kapsamında Fethiye Kitap Günleri organizasyonunun yanı sıra konferanslar, söyleşiler, imza günleri ve atölye çalışmaları düzenlenecek.

Fethiye Likya Etkinlikleri, 'Yazmanın İncelikleri' söyleşisi ile başladı

BİRGÜN İZMİR

Fethiye Likya Etkinlikleri 2020, yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce’nin konuşmacı olarak katıldığı “Yazmanın İncelikleri” isimli söyleşi ile başladı.

Fethiye Belediyesi Özer Olgun Kültür Merkezi Açık Hava Gösteri alanında düzenlenen programa yoğun ilgi gösterildi.

Söyleşi öncesinde Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Halime Ok, 7 Ağustos’ta başlayıp, 23 Ağustos’ta sona erecek Fethiye Likya Etkinlikleri 2020 hakkında detaylı olarak bilgiler aktardı.

Daha sonra yazarlar Şükrü Erbaş ve Barış İnce, “Yazmanın İncelikleri” isimli programda eserlerinin nasıl ortaya çıktığını anlattı. Barış İnce, “Edebiyat Otobüsü isimli bir proje geliştirdik. Edebiyat Atölyesi bizim bir dergimiz. Burada edebiyatçıların halkla ve kitapseverlerle buluşmasını amaçladık” ifadelerini kullandı.

fethiye-likya-etkinlikleri-yazmanin-incelikleri-soylesisi-ile-basladi-766151-1.

fethiye-likya-etkinlikleri-yazmanin-incelikleri-soylesisi-ile-basladi-766152-1.

fethiye-likya-etkinlikleri-yazmanin-incelikleri-soylesisi-ile-basladi-766153-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız