birgün

24° AÇIK

SPOR 17.11.2018 12:53

Fikret Orman: Mayıs ayında düello var

Beşiktaş Kulübü Divan Kurulu'nun toplantısında konuşan Fikret Orman Fikret Orman, genel kurulda başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı

Fikret Orman: Mayıs ayında düello var

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Kulübü Divan Kurulunun 2018 yılı 4. olağan toplantısında yaptığı konuşmada gelecek yıl yapılacak seçimlerde aday olacağını açıkladı.

"Gelin aday olun"

2019'un Mayıs ayındaki seçimi vurgulayarak, "Daha önceki uygulamalarda çok daha eskiden adaylığını açıklayanlar var. Buyrun, mayıs ayında düello var. Gelin aday olun. Beşiktaş'ı karıştırarak, beni ve yönetim kurulunu insanların karşısında itibarsızlaştırarak bu işler olmaz. Biz, buralara tırnaklarımızla kazıyarak geldik" şeklinde konuştu.

Başkan Orman, Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında 2-1 mağlup oldukları Demir Grup Sivasspor maçından sonra başkanlığı bırakmayı düşündüğünü dile getirdi.

"Bırakayım' diye aklımdan geçti"

Demir Grup Sivasspor maçından sonra yaptıkları çalışmaların karşılığının bu olmadığını dile getiren Orman, "Maçtan sonra 'Bırakayım' diye aklımdan geçti. Geçmedi dersem yalan söylerim. Amaç da oydu. 2019'un mayısında adayım. Yüreği olan varsa, kapalı kapılar arkasında o işleri yapmaya çalışmayın, çıkın ve 'Beşiktaş'ı böyle borç sarmalından çıkaracağız. Daha iyi transfer yapacağız. Fikret Orman temsil edemiyor, biz şöyle temsil edeceğiz. Basketbol takımını şöyle yapacağız' deyin. Taraftarla oynamayın" ifadelerini kullandı. AA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız