birgün

13° AÇIK

GÜNCEL 09.06.2019 16:12

Firari Galip Öztürk, Hidayet Türkoğlu’yla görüntülendi

Müebbet hapis cezasına çarptırılan Metro Turizm’in sahibi firari Galip Öztürk, Erdoğan’ın Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu’yla görüntülendi. Gazete Manifesto’da yer alan habere göre, Metro Turizm’in patronu firari Galip Öztürk, Erdoğan’ın Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu ve AKP Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ile görüntülendi. Fotoğrafları AKP’li Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı kendi sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı. Hakkında […]

Firari Galip Öztürk, Hidayet Türkoğlu’yla görüntülendi

Müebbet hapis cezasına çarptırılan Metro Turizm’in sahibi firari Galip Öztürk, Erdoğan’ın Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu’yla görüntülendi.

Gazete Manifesto’da yer alan habere göre, Metro Turizm’in patronu firari Galip Öztürk, Erdoğan’ın Başdanışmanı Hidayet Türkoğlu ve AKP Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ile görüntülendi. Fotoğrafları AKP’li Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı kendi sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştı.

Hakkında “öldürmeye azmettirme” suçundan müebbet hapis cezası verilen Metro Turizm’in patronu Galip Öztürk yurt dışına kaçmıştı. Yargıtay Ceza Genel Kurulu, Metro Holding’in patronu Galip Öztürk’e, “öldürmeye azmettirme” suçundan verilen müebbet hapis cezası kararının yerinde olduğuna hükmetmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol