birgün

10° AÇIK

MEDYA 06.10.2021 15:03

Flash TV'nin afişinde yer alan iki isim, kanalla anlaşamadıklarını açıkladı

Yayın hayatına geri dönen Flash TV yeni logosu ve kadrosuyla reklam panolarında yerini almaya başladı ancak afişte fotoğrafı yer alan Saba Tümer ve Akif Beki, kanal ile anlaşmadıklarını açıkladı.

Flash TV'nin afişinde yer alan iki isim, kanalla anlaşamadıklarını açıkladı

2019 yılında yayın hayatına son veren ancak şimdilerde geri dönmek için hazırlıklara başlayan Flash TV'de afişte yer alan Saba Tümer ve Akif Beki'nin kanalın yeni döneminde olmayacağı öğrenildi.

Flash TV ile anlaştığı iddia edilen ünlü sunucu Saba Tümer, kanalın afişlerinin ortaya çıkmasının ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yayımladı ve anlaşmadıklarını açıkladı.

Karar yazarı Akif Beki'nin de Flash TV ile anlaştığı iddia edilmiş, kanalın yeni dönem afişlerinde Beki'nin fotoğrafı yer almıştı. Saba Tümer'in ardından Akif Beki de Flash TV ile anlaşamadığı orta çıktı. Beki'nin teklifi kabul etmemesinin ardından, kanalın reklam afişi de değiştirildi.

Flash TV'nin yeni dönem transferlerinin yer aldığı afişte bu defa Saba Tümer ve Akif Beki'nin fotoğraflarının kaldırıldığı görüldü.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol