birgün

8° PARÇALI AZ BULUTLU

MEDYA 27.08.2020 17:03

FOX TV'deki görevinden ayrılan Fatih Portakal'dan yeni mesaj

FOX TV Ana Haber eski sunucusu Fatih Portakal, kişisel Instagram hesabından fotoğrafını paylaşarak, "TBT falan değil bugün şu an... Önemli olan da bu an... Çünkü bir daha yaşanmayacak. Bitti gitti..." dedi.

FOX TV'deki görevinden ayrılan Fatih Portakal'dan yeni mesaj

FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olan Fatih Portakal, kişisel Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

Portakal paylaşımında, "TBT falan değil bugün şu an... Önemli olan da bu an... Çünkü bir daha yaşanmayacak. Bitti gitti..." açıklamasını yaptı.

"Sakalı kesmeyecek olmak da harika. Her gün traş olmamak da... " diyen Portakal, "Zamansız ve plansız yaşamaksa o tartışmasız en güzel..." ifadelerini kullandı.

fox-tv-deki-gorevinden-ayrilan-fatih-portakal-dan-yeni-mesaj-773951-1.

Fatih Portakal, geçtiğimiz günlerde FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olduğunu açıklamıştı.

Fatih Portakal, kişisel Twitter hesabından açıklama yapmış ve şunları söylemişti:

"10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım FOX Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece, “Ne yapmak istiyorum?” sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.

Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla."

FOX TV'den yapılan açıklamada ise, "2010 yılından beri kanalımızda FOX Ana Haber bülteni sunuculuğu görevini büyük bir başarıyla yürüten ve FOX ekranlarından milyonlara ulaşarak Türk televizyon tarihine geçen rekor başarılarda önemli katkıları olan değerli ekip arkadaşımız Fatih Portakal, görevini bırakma kararı aldığını ve emekli olma isteğini kanal yönetimimize bildirmiştir" denilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız