birgün

11° AÇIK

Fox TV'den ayrılan Fatih Portakal, YouTube kanalı açtı

FOX TV'den istifa ederek ayrılan Fatih Portakal'ın yeni işi belli oldu. Fatih Portakal sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla Youtube kanalı açtığını duyurdu.

MEDYA 29.09.2020 10:36
Fox TV'den ayrılan Fatih Portakal, YouTube kanalı açtı
Abone Ol google-news

FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olan Fatih Portakal, bundan sonra yeni açtığı YouTube kanalından sevenlerine seslenecek.

Fox'tan istifa ettikten sonra İzmir'in Seferihisar ilçesindeki çiftliğine yerleşen Fatih Portakal, son dönemde Youtube kanalını etkin olarak kullanmaya başladı.

Fatih Portakal son videosunu "Denizle Şaka Olmaz" başlığıyla paylaştı. Portakal paylaşımında, "Türkiye'nin en etkili olacağını düşündüğüm Youtube kanalından merhaba. Seyirdeyiz" ifadelerini kullandı. Fatih Portakal, yayınladığı videoda yelkenli teknede nelere dikkat edilmesi gerektiğini açıkladı.

ABONE SAYISI ARTIYOR

Öte yandan Fatih Portakal'ın Youtube kanalı, kısa sürede 60 bini aşkın aboneye ulaştı.

Portakal, günlük videolar yayınlamaya devam edecek.

fox-tv-den-ayrilan-fatih-portakal-youtube-kanali-acti-786482-1.

***

NE OLMUŞTU?

Fatih Portakal, geçtiğimiz ay FOX TV'deki görevinden ayrılarak emekli olduğunu açıklamıştı.

Fatih Portakal, kişisel Twitter hesabından açıklama yapmış ve şunları söylemişti:

"10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım FOX Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece, “Ne yapmak istiyorum?” sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.

Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun