birgün

17° AÇIK

Fransa'da bir kişi, kesik insan başı ve penisle polis noktasına geldi

Fransa'da kesik insan başı ve bir penisin içinde bulunduğu çanta ile polis noktasına gelen bir kişi gözaltına alındı.

DÜNYA 09.01.2022 18:10
Fransa'da bir kişi, kesik insan başı ve penisle polis noktasına geldi
Abone Ol google-news

Fransa'nın güneyinde Frejus'ta içinde kesik insan başı ve penis olan çanta taşıyan kimliği açıklanmayan bir kişi polise giderek teslim oldu.

euronews'teki habere göre soruşturmayı yürüten yakındaki liman kenti Toulon'dan adli polis, 38 yaşındaki zanlının cuma sabahı teslim olduğunu doğruladı.

İsminin açıklanmasını istemeyen bir polis yetkilisi, sadece işlediği küçük suçlarla ilgili kaydı bulunan kişinin, çantasındaki insan kalıntıları göstermesinin hemen ardından gözaltına alındığını söyledi.

Zanlının polise verdiği ifade doğrultusunda bir adreste arama yapıldı. Verilen adrese giden polis başsız bir ceset buldu.

Fransız savcılığı olayın nedenine ve kurbanın kimliğine dair açıklama yapmadı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun