birgün

6° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

DÜNYA 29.11.2018 14:12

Fransa'da bombalı saldırı paniği

Fransa Occitanie'de bankanın önünde bir kadın bulunduğu yeri patlatmakla tehdit etti. Olay yerine çok sayıda polis sevk edildi.

Fransa'da bombalı saldırı paniği

Fransa'daki LCL Bank'ın şubesine giren bir kadın, bankayı havaya uçuracağını söyledi. Çok sayıda polis olay yerine sevk edildi.

Kadının kendisine bir barikat kurduktan sonra bomba patlatmakla tehdit ettiğini belirtiliyor. Kadının, kendisini bankaya konuşlandırdığı, çalışanlara ise dokunmadığı açıklandı. Tüm banka çalışanlarının güvenli bir şekilde dışarı çıkarıldığı açıklandı.Fransız polisi bankanın etrafından geniş güvenlik önlemleri alırken, bombalı olduğu bilgisi açıklanan kadının ise eylemine devam ettiği bildirildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız