birgün

10° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 02.09.2021 10:27

Galata Köprüsü'nden gemiye atlayan fenomen serbest bırakıldı

Sosyal medyada beğeni için çektiği videolarla hem kendini hem de başkalarını tehlikeye sokan ve son olarak Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atlayan Yunus Emre Özer emniyetteki ifadesinin ardından serbest bırakıldı

Galata Köprüsü'nden gemiye atlayan fenomen serbest bırakıldı

Sosyal medyada beğeni almak için Galata Köprüsü'nden hareket halindeki tur gemisinin üzerine atlayan Yunus Emre Özer tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Galata Köprüsü üzerinden hareket halindeki tur gemisine atlayan ve "Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması" kapsamında gözaltına alınan Özer'in karakolda ifadesi alındı.

Özer, işlemlerinin ardından savcılık talimatıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Metrobüs ve otobüsün üzerine çıkarak yaptığı tehlikeli yolculuklarıyla tepki çeken sosyal medya fenomeni Yunus Emre Özer, son olarak Galata Köprüsü üzerinden hareket halindeki tur gemisine atladı.

O anları kayıt altına alan Özer, sosyal medyada yayınladığı görüntülerde, ilk olarak köprü korkuluklarına tırmandı, daha sonra köprünün altından geçen geminin üzerine atladı. Görevliler tarafından fark edilen Özer, güverteye indirilip ardından kaptan köşküne götürüldü.

Görüntüler üzerine "Genel Güvenliğin Kasten Tehlikeye Sokulması" kapsamında soruşturma başlatan polis, Özer'i bu akşam gözaltına aldı.

İHA