birgün

23° PARÇALI AZ BULUTLU

SPOR 05.08.2020 15:10

Galatasaray, Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı

Galatasaray, eski futbolcusu Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı. 33 yaşındaki Turan yeni sezonda Galatasaray forması giyecek.

Galatasaray, Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı

Galatasaray Kulübü, Arda Turan ile 1+1 yıllık sözleşme imzaladı.

Sözleşmeyi başkanla birlikte imzalayan Arda Turan, boş mukaveleye imza attı.

DHA'nın aktardığına göre, sarı kırmızılı kulüpte 66 numaralı formayı giyecek olan 33 yaşındaki futbolcunun alacağı ücreti Galatasaray Kulübü belirleyecek.

Transferin ardından konuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Herkes hata yapabilir, önemli olan bunlardan dönmektir. Geçmiş geçmişte kalmıştır," dedi.

galatasaray-arda-turan-ile-anlasti-765053-1.

GALATASARAY: YUVANA HOŞ GELDİN ARDA

Galatasaray'dan yapılan açıklamada,, "Son 1,5 sezonunu Medipol Başakşehir takımında geçiren Arda Turan, kariyerinin bundan sonraki evresinde yuvasında, Galatasaray forması ile devam edecek. Galatasaray Spor Kulübü olarak Arda Turan'a yuvana hoş geldin diyor, sarı-kırmızılı forma ile çıkacağı yeni yolculukta kendisine başarılar diliyoruz" denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız