birgün

19° AÇIK

SPOR 17.05.2021 17:39

Galatasaray başkan adaylarından Fatih Terim çağrısı

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, tüm adaylara Fatih Terim'le yola devam edeceklerini belirten bir deklarasyona imza atmaları çağrısı yaptı. Adaylardan Metin Öztürk ve Burak Elmas da bu çağrıya destek verdi.

Galatasaray başkan adaylarından Fatih Terim çağrısı

Galatasaray Başkan Adayı Eşref Hamamcıoğlu, diğer başkan adaylarına ‘Fatih Terim’ çağrısı yaptı.

“Galatasaraylılar olarak önümüzdeki zorlu süreçte birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyor ve bütün adaylara sesleniyorum” diyen Eşref Hamamcıoğlu, tüm adaylara Fatih Terim'le yola devam edeceklerini belirten bir deklarasyona imza atmaları çağrısında bulundu. Hamamcıoğlu'nun yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Seçimlerin Fatih Terim'in kontratının bitimi sonrasında yapılacak olması nedeniyle; transfer ve kamp sürecinin kayıpsız geçmesi için bütün başkan adaylarını - kim kazanırsa kazansın - Fatih Terim ile yola devam edeceklerinin ifade edileceği ortak bir deklarasyona imza atmaları yönünde çağrıda bulunuyorum.”

METİN ÖZTÜRK'TEN DESTEK

Galatasaray'ın bir diğer başkan adayı Metin Öztürk'ten Eşref Hamamcıoğlu'na yanıt geldi. Öztürk, “Diğer başkan adaylarının da Fatih hocamızla ilgili, bizimle aynı sağduyuya sahip olduklarını öğrenmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.

BURAK ELMAS'IN ÇAĞRISI

Öte yandan, adaylardan Burak Elmas'ın da seçimler yapılana kadar futbol takımının yapılanmasıyla alakalı kararların Fatih Terim tarafından alınması yönünde çağrıda bulunduğu belirtildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol