birgün

20° AZ BULUTLU

SPOR 14.08.2020 13:00

Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıktığı duyuruldu. Kulüpten yapılan açıklamada, "Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır" denildi.

Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testi pozitif çıktı

Galatasaray'da iki futbolcunun yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin pozitif çıktığı açıklandı.

Galatasaray Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Kulübümüz tarafından, 2020-2021 sezonu öncesi Galatasaray Futbol takım oyuncuları, teknik heyetimiz, performans, sağlık, idari ve destek kadrolarındaki çalışanlarımız için sponsor sponsor hastanelerimiz Medical Park'ın ve Liv Hospital'ın katkılarıyla tatil dönüşü yapılan Covid-19 PCR testleri sonrası, iki oyuncumuzun sonuçlarının pozitif olduğu tespit edilmiştir" denildi.

Açıklamada, "Klinik şikayeti olmayan oyuncularımız için izolasyon ve tedavi sürecine başlanmıştır" denildi.

FENERBAHÇE'DEN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Fenerbahçe Spor Kulübü, Galatasaray'da iki futbolcunun koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Covid-19 testi pozitif çıkan Galatasaray Spor Kulübü'nün iki oyuncusuna geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz" denildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız