birgün

14° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

SPOR 04.02.2020 09:17

Galatasaray'dan 5.5 milyon Avro ücret almıştı: Adana Demirspor asgari ücrete anlaştı

TFF 1. Lig ekibi Adana Demirspor'un, Antalyaspor'dan ara transfer döneminde ayrılan ve son günde kadrosuna dahil ettiği Tarık Çamdal'a ödeyeceği ücret şaşırttı

Galatasaray'dan 5.5 milyon Avro ücret almıştı: Adana Demirspor asgari ücrete anlaştı

Eskişehirspor forması giyerken yıldızı parlayan ve Galatasaray’a büyük umutlarla transfer olduktan sonra ayrılışı olay olan Tarık Çamdal, son olarak Antalyaspor forması giydiği ancak Akdeniz ekibinde de başarılı olamadı. Kırmızı-beyazlıların karşılıklı anlaşarak sözleşmesini feshettiği Tarık’ın yerine adresi TFF 1. Lig ekibi Adana Demirspor oldu.

2014/15 sezonu öncesinde Eskişehirspor’dan Galatasaray’a 4 milyon 750 bin Avro karşılığında transfer olan Çamdal, Sarı Kırmızılı takımda yaklaşık 5.5 milyon Avro ücret kazanmıştı.

Ajansspor’dan Salim Manav’a konuşan Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, “Tarık Çamdal ile asgari ücret üzerinden anlaştık. Tarık boş mukaveleye imza attı. Uğur Hocamız oynatmak isterse oynatır. Hocamız ne derse o” dedi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız