birgün

14° AÇIK

Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Hande Ocak Başev istifa etti

Galatasaray, İcra Kurulu Başkanı Hande Ocak Başev'in istifa ettiğini duyurdu

SPOR 29.01.2022 11:04
Galatasaray İcra Kurulu Başkanı Hande Ocak Başev istifa etti
Abone Ol google-news

Galatasaray'da İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hande Ocak Başev'in istifa ettiği açıklandı.

Galatasaray'ın, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) yaptığı açıklamada, "Şirketimiz ve bağlı ortaklıklarında İcra Kurulu Başkanı olarak görev yapan Hande Ocak Başev istifa etmiştir" denildi.

Galatasaray Kulübü Başkanı Burak Elmas da Hande Ocak Başev'in istifasıyla ilgili olarak, "Göreve başladığından bu yana Sayın Başev'in kişiliğine yöneltilen mesnetsiz ithamları üzüntüyle karşılıyor, bu zaman zarfında Galatasaray Spor Kulübü'ne hiçbir maddi karşılık almadan verdiği değerli hizmetleri için şükranlarımızı sunarız" değerlendirmesinde bulundu.

Elmas şu ifadeleri kullandı:

"Galatasaray Sportif AŞ İcra Kurulu Başkanı Sayın Hande Ocak Başev, 28 Ocak 2022 tarihi itibarıyla Galatasaray Spor Kulübü Derneği ve bağlı Anonim Şirketler çatısı altında yürütmekte olduğu tüm görevlerinden ayrılmıştır. Göreve başladığından bu yana Sayın Başev'in kişiliğine yöneltilen mesnetsiz ithamları üzüntüyle karşılıyor; bu zaman zarfında Galatasaray Spor Kulübü'ne hiçbir maddi karşılık almadan verdiği değerli hizmetler için şükranlarımızı sunuyoruz."

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol