birgün

12° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 31.10.2020 16:31

Galeri Merkür, Artweeks Akaretler'de

Galeri Merkür, Artweeks Akaretler'de

Galeri Merkür, Türkiye'nin önde gelen galeri ve koleksiyonlarını buluşturan Artweeks@Akaretler'de.

Yılda iki kere düzenlenerek Türkiye ve dünya çağdaş sanatının en güncel örneklerinin sunulduğu sergi, disiplinlerarası bir sanat projesi olarak yeni bir platform oluşturma özelliğine sahip.

Bu yıl 28 Ekim - 8 Kasım tarihleri arasında Beşiktaş, Akaretler, Sıraevler No:37'de açık kalacak sergiye Galeri Merkür, Abdülkadir Öztürk, Arzu Akgün, Burak Kutlay, Cengiz Yüzsever, Ersan Deveci, Eylül Deniz, Fatma Tülin, Zeynep Çilek Çimen, Gamze Zorlu, İsmet Doğan, Kurt Bullend, Kübra Boy, Nilhan Sesalan, Nilay Özenbay, Saliha Yılmaz, Şevket Arık, Şevket Sönmez, Ziya Tacir, Burcu Perçin, Ebru Döşekçi, Ekrem Yalçındağ ve Vuslat' ın eserlerinden oluşan geniş bir seçkiyle katılıyor.

galeri-merkur-artweeks-akaretler-de-799470-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız