birgün

23° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 01.11.2019 10:23

Game Of Thrones’daki kahve bardağının gizemi çözüldü

Game Of Thrones’daki kahve bardağının gizemi çözüldü

Game Of Thrones’un son sezonunda yer alan bir sahnede masanın üzerinde unutulan kahve bardağının kime ait olduğu ortaya çıktı.

ABD’li sunucu Jimmy Fallon’a konuşan Emilia Clarke, Bardağı masanın üzerinde bırakının aslında Lord Varys’i canlandıran rol arkadaşı Conleth Hill olduğunu açıkladı.

Clarke şunları söyledi:

"İşte gerçek, geçenlerde Emmy Ödül Töreni öncesi bir parti yapmıştık ve o sahnede benim yanımda oturan, Varys’i canlandıran Conleth (Hill) beni kenara çekip dedi ki, ‘Emilia, sana bir şey söylemem gerekiyor canım. Kahve bardağı benimdi.’ Onundu! Conleth’in kahve bardağıydı! Öyle dedi."

***

NE OLMUŞTU?

HBO’da yayımlanan dizinin 8. ve final sezonunun 4. bölümünde dikkatli izleyiciler Daenerys Targaryen’in önündeki masanın üzerinde çekim sırasında yanlışlıkla bırakılmış bir kahve bardağı olduğunu fark etmişti. Unutulan kahve bardağıyla ilgili Emilia Clarke suçlanmıştı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız