birgün

8° AÇIK

SPOR 18.10.2017 16:18

Gaziantepspor'da Bünyamin Süral ile yollar ayrıldı

Gaziantepspor'da Bünyamin Süral ile yollar ayrıldı

TFF 1'inci Lig takımlarından Gaziantepspor Kulübü Başkanı Huzeyfe Durmaz, teknik direktör Süral ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

Gaziantepspor, üst üste gelen mağlubiyetlerin ardından teknik direktör Bünyamin Süral ile yollarını ayırdı.

Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti (GGC) Başkanı İbrahim Ay ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti. Burada teknik direktör Bünyamin Süral ile yollarını ayırdıklarını belirten Durmaz, "Bünyamin Süral ile yollarımızı ayırdık. Yeni hocayla ilgili görüşmelerimiz devam ediyor ama netlik kazanan bir şey yok. Ergün Penbe ile de konuştuk. Başka görüştüğümüz kişiler de var. Rize maçına yetişmese de o zamana kadar yeni hocayı belirleriz" dedi. DHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız