birgün

7° PARÇALI BULUTLU

'Geçinemiyorum' diyen Demet Akalın lüks lokanta açtı

Cumhurbaşkanlığı'nın bütçesiyle tartışma konusu olan Yeditepe Konserleri'ne çıkarılan şarkıcılardan Demet Akalın, pandemi döneminde ultra lüks restoran açtı

GÜNCEL 16.06.2020 11:51
'Geçinemiyorum' diyen Demet Akalın lüks lokanta açtı
Abone Ol google-news

Koronavirüs salgınından dolayı konserleri iptal olduğu için maddi zorluklar yaşadığını iddia eden Demet Akalın, Okan Kurt'la Anadolu Hisarı'nda restoran açtı. Akalın'ın yeni hamlesini gören sosyal medya kullanıcıları ise "Hani geçinemiyordun?" diyerek tepki gösterdi.

Akalın son olarak Cumhurbaşkanlığı'nın bütçesiyle tartışma konusu olan Yeditepe Konserleri'ne çıkarılmıştı.

Akalın ve Okan Kurt'un Anadolu Hisarı'nda açtıkları denize sıfır lüks restoranın adı Hirahan. Boğaz'a sıfır olan lüks restoranın içi de modern eşyalarla dekore edildi. Sosyal medya kullanıcıları, Twitter'dan "Hani geçinemiyordun" diyerek Akalın'a tepki gösterdi. İşte şarkıcı için yapılan bazı yorumlar...

gecinemiyorum-diyen-demet-akalin-luks-lokanta-acti-744798-1.

Diş ağrısı çeken Demet Akalın, önceki gün de Okan Kurt'la Nişantaşı'nda görüntülenmişti. Diş hekimine iki ayrı son model arabayla giden çift, dikkatleri üzerine çekmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol