birgün

10° PARÇALI BULUTLU

SİYASET 21.01.2020 13:01

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, izlediği dizileri açıkladı

Karar yazarları Ahmet Taşgetiren, Elif Çakır ve Yıldıray Oğur’a konuşan Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu,

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu, izlediği dizileri açıkladı

AKP’den istifa ederek Gelecek Partisi’ni kuran Ahmet Davutoğlu, Karar gazetesindeki söyleşinde izlediği son dizileri açıkladı.

Davutoğlu en son Troçki’yi izlediğini, Crown’da ise son sezonda olduğunu dile getirdi.

Davutoğlu, “Homeland’ı baştan sona izledim. Homeland’e dikkat edin, üçüncü sezonda galiba Kasım Süleymani’nin muadili olan kişi öldürülür. Beğenerek izlediğim bir başka dizi de Son Çar. Yine Roosevelt ailesinin hikayesini anlatan belgesel müthiş. Ve tabii Crown. Son sezonu izliyorum hâlâ” dedi.

Şahsiyet dizisini de izlediğini söyleyen Davutoğlu, “Ödül alınca da aradım, o da şaşırdı diziyi izlediğimi görünce. Hacer sinema yönetmeni olmak istiyor, o tavsiye etmişti Şahsiyet’i” ifadesini kullandı.

cukurda-defineci-avi-540867-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız