birgün

10° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 25.10.2019 15:28

Genç Bi Şenlik’19, yarın KüçükÇiftlik Park’ta.

Genç Bi Şenlik’19, yarın KüçükÇiftlik Park’ta.

Genç Bi Şenlik’19, 26 Ekim Cumartesi günü KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Genç Bi Şenlik Öğrenci Komitesi ve Koşanadam organizasyonuyla düzenlenen “Genç Bi Şenlik” İstanbul’da düzenlenen en büyük ve en popüler gençlik şenliği olma özelliği taşıyor.

Bu sene Genç Bi Şenlik’in Ana Sahnesinde alternatif rock müziğin öncü isimlerinden Mor ve Ötesi, türkçe rap müziğin ünlü ismi Ceza, alternatif rock müziğin sevilen grubu Gripin, 2019 yılında yayınladığı “Elimde Dünya” albümüyle büyük ilgi toplayan Fatma Turgut, T-Rap müzik denilince akla gelen ilk gruplardan RedKeys Music ve pop müziğin hit isimlerinden Ece Seçkin yer alacak.

Bahçe Sahnesinde yayınladığı her albümle beğenileri toplayan DKTT, rap müziğin en iyi ikililerinden Şanışer ve Sokrat St, new-school rap müziğin parlak isimlerinden Ati242 sahne alacak.

21 yaş üstünün katılmadığı etkinliklere öncü olan “Genç Bi Şenlik” bu sene de büyük sahne gösterilerinin ve müzik gruplarının yanı sıra; sosyal sorumluluk, atölye çalışmaları, veliler için özel lounch alanı, color up etkinliği, teknoloji, kültür, sanat ve spor etkinliklerine de ev sahipliği yapacak."

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız