birgün

5° AÇIK

KADIN 28.09.2020 10:23

"Genç kadını darp edip, kayalıklara attılar" iddiası

Beylikdüzü Gürpınar sahilinde bir kadının kayalıklarda hareketsiz yattığının ihbarını alan polis ekipleri harekete geçti. Yabancı uyruklu olduğu öğrenilen genç kadının dövüldükten sonra kayalıklara atıldığı iddia edildi. Genç kadın hastaneye kaldırılırken, polis olayla ilgili çalışma başlattı.

"Genç kadını darp edip, kayalıklara attılar" iddiası

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar sahilinde, yabancı uyruklu olduğu öğrenilen genç bir kadının darp edildikten sonra kayalıklara atıldığı iddia edildi.

Beylikdüzü Gürpınar sahilinde meydana gelen olayda, sahilde bisiklet süren bir yurttaş, kayalıklarda bir kadının hareketsiz bir şekilde yattığını gördü. Olaydan şüphelenen yurttaş durumu polis ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen polis ekipleri kadının yarı baygın bir şekilde kayalıklarda yattığını tespit etti.


Vücudunda darp izlerine rastlanan kadın için sağlık ekiplerine haber verilirken, sağlık ekipleri ilk müdahalenin ardından genç kadını hastaneye kaldırdı.

Yabancı uyruklu olduğu tespit edilen kadının henüz kim tarafından darp edildiği tespit edilemedi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

İHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol