birgün

18° AÇIK

GÜNCEL 02.12.2019 10:31

Genco Erkal'dan Can Yaman'a tepki: Libido yerine beyni tartışsak

'Oyuncu' Can Yaman'ın libido açıklamasına usta oyuncu Genco Erkal, "libido yerine beyni var mı yok mu tartışsak nasıl olur?" diyerek tepki gösterdi

Genco Erkal'dan Can Yaman'a tepki: Libido yerine beyni tartışsak

Dizi 'oyuncusu' Can Yaman’ın oyuncuların “libidosu olanlar ve olmayanlar” diye ikiye ayırmasına tiyatromuzun usta isimlerinden Genco Erkal da sosyal medya hesabından tepki gösterdi. Erkal, “Libidosu var mı yok mu yerine beyni var mı yok mu’yu tartışsak nasıl olur?” diye yazdı.

Yaman, Hürriyet’ten Cengiz Semercioğlu’na verdiği röportajda, son dönemlerde yaptıkları işler başarılı olmayan erkek oyuncuların hepsinin ‘libidosu olmayan’ partnerlerle çalıştığı yönünde ifadeler kullandı.

Yaman, Erkenci Kuş isimli dizide birlikte rol aldıkları Demet Özdemir’le 20. bölümde sevgili olduklarını belirterek, “Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosu olmayan partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le bizim çekimimiz tavandı, maksimum olduk” dedi.

"SNOB OLSAYDI UYUMLU OLAMAZDIK"

2016 yılında aynı dizide oynadığı oyuncu Selen Soyder’e de göndermede bulunan Can Yaman; “Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela ‘Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder'le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek” şeklinde ifadeler kullanmıştı.

SELEN SOYDER FRANSEZ: ÇOK ŞÜKÜR!

genco-erkal-dan-can-yamana-tepki-libido-yerine-beyni-tartissak-656253-1.

Oyuncu Selen Soyder de eski partneri Can Yaman'ın kendisi hakkında yaptığı açıklamalara tepkisini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gösterdi.

Soyder, Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafın altına: “Çok şükür ki bugüne bugün libidosu düşük snop bir kadınım falan filan” notunu düştü. Ancak Soyder daha sonra bu paylaşımını kaldırdı.

TÜZÜNATAÇ: BİLGE ADAMDAN BİLECE SÖZLER!

genco-erkal-dan-can-yamana-tepki-libido-yerine-beyni-tartissak-656254-1.

Bu sözler sosyal medyada tartışılırken, tepki gösterenlerden biri de Berrak Tüzünataç oldu. Tüzünataç, Instagram’da ”Bilge bir adamdan bilgece sözler. Yani inanılmaz bir açıklama! Jönlerin libidosuz partnerleri sorun diyorsun öyle mi?” diye yazdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız