birgün

8° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 26.10.2017 10:34

Gerard Depardieu, Beşiktaş'ta kokoreç yedi

Ünlü Fransız oyuncu Gerard Depardieu, önceki gün Beşiktaş turundaydı. Depardieu, 45 dakika içinde tam ekmek kokoreç, 30 midye ve bir porsiyon kokoreç yiyip iki bira içti. 250 lira hesap ödeyen oyuncu, bahşiş bırakmadı.

Gerard Depardieu, Beşiktaş'ta kokoreç yedi

Dünyaca ünlü Fransız oyuncu Gerard Depardieu, 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin kapanış törenine katılmak üzere Türkiye’ye geldi.

Ancak törenin sabahında Antalya programını iptal eden oyuncu, İstanbul turu yapmaya karar verdi. Hayranları, Beşiktaş’taki bir kokoreççide yemek yerken gördükleri Depardieu ile fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı. O karelerin Twitter’da paylaşılmasıyla Fransız oyuncunun İstanbul’da olduğu ortaya çıktı.

tam-ekmek-kokorec-30-midye-372981-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız