birgün

10° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 25.02.2020 12:25

Gerilimin efendisi Ankara’ya geliyor

Gerilimin efendisi Ankara’ya geliyor

Kültür Sanat Servisi

Eserleri 30’dan fazla dile çevrilen polisiye-gerilimin dünyaca ünlü ustası Fransız gazeteci, yazar ve senarist Jean-Christophe Grange, 14. Ankara Uluslararası Kitap Fuarı’nın Uluslararası Onur Konuğu olarak 1 ve 2 Mart tarihlerinde ATO Congresium’da Ankaralı okurlarıyla buluşacak. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de binlerce polisiye-gerilim okuru tarafından merakla beklenen gerilimin efendisi Jean-Christophe Grange, Doğan Kitap tarafından yayımlanan yeni kitabı Son Av’ın tanıtım çalışmaları kapsamında iki gün boyunca kitaplarını imzalayacak.

Yazar hakkında

Jean-Christophe Grangé 1961 yılında Fransa’da doğdu. Çeşitli haber ajansları ve gazeteler için çalıştı. Paris-Magazine için bilimsel röportajlar hazırladı. Bütün dünyada ve Türkiye’de aylarca çok satanlar listesinden inmeyen Kızıl Nehirler, Taş Meclisi, Leyleklerin Uçuşu, Kurtlar İmparatorluğu, Siyah Kan, Şeytan Yemini, Koloni, Ölü Ruhlar Ormanı, Sisle Gelen Yolcu, Kaiken, Lontano ve Kongo’ya Ağıt adlı kitapları Doğan Kitap tarafından yayımlandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız