birgün

6° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 24.03.2020 12:50

Gökçeada Belediyesi'nden evde kalma sözü verene Netflix hediyesi

Gökçeada Belediyesi'nden evde kalma sözü verene Netflix hediyesi

Yeni tip Koronavirüs'ün (Covid-19) Türkiye'de görülmesinin ardından belediyeler vatandaşların evde kalmasını teşvik etmek için yeni kararlar alıyor. Çanakkale'ye bağlı Gökçeada Belediyesi de evde kalma sözü verene Netflix aboneliği hediye edeceğini açıkladı.

T24'ün haberine göre; Gökçeada Belediyesi Başkanı Ünal Çetin kampanyayı, "Gündem Koronavirüs, her yerde bu konu konuşuluyor. Evde kalanlar bu gündemden biraz uzaklaşsınlar, film, dizi izlesinler istedik" sözleriyle anlattı.

Çetin, kampanyayı evde kalmayı teşvik etmek amacıyla aldıklarını belirterek, farklı illerden de belediyeye telefon geldiğini ve insanların kampanyaya yoğun ilgi gösterdiğini söyledi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız