birgün

22° AÇIK

Gökçek'in yaratıklarına bir yenisi daha eklendi: Pırasa ağaçları

ARŞİV 12.05.2015 15:43
Gökçek'in yaratıklarına bir yenisi daha eklendi: Pırasa ağaçları
Abone Ol google-news

Ankara'nın dört bir yanına kondurduğu absürd yapılara bir yenisini daha ekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Ankapark’ın tanıtım merkezine ”Pırasa Ağacı” koydurdu. Tanıtım merkezinde peluş hayvanlar ile insanları katleden “Alien” (Yaratık) isimli bilimkurgu filminin katil kahramanı da bulunuyor.

Büyükşehir Belediyesi’nin yapımına devam ettiği Ankapark’ın tanıtım merkezi, bin 600 metrekare alan üzerine kuruldu ve Ankapark’ta yer alacak oyuncakların tanıtımı yapıldı. Alanda ziyaretçileri Gökçek'in otorobotları karşılıyor.

PELUŞ HAYVAN VE KEDİ AİLESİ!
Sözcü'de yer alan habere göre; Altı üyeli kedi ailesi ve pırasa ağaçlarının da bulunduğu merkezde, sesli ve hareketli dinozor da yer alıyor. Gökçek tanıtım merkezine bir süre önce ”Yenisini yapacağız” diyerek kapattığı Ankara Hayvanat bahçesinde bulunan hayvanların peluş malzemeden yapılma maketlerini de koydurdu.


BİR VAHŞİ FİLM KAHRAMANI: YARATIK
Tanıtım merkezinde sergilenen oyuncak heykeller arasında Amerikan yapımı “Alien” (Yaratık) isimli bilimkurgu filminin kahramanı da bulunuyor. Uzayda geçen filmde, Kargo gemisindeki ekibin başka bir gezegende keşfettiği ve yumurtalardan çıkan yaratıklar ve bu yaratıkların insanları vahşice katletmesi anlatılıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gökçek 'büyük düşünmüş': Robot gidecek, dinozor gelecek!

Gökçek'ten Ankara'ya yeni zulüm: Robot gitti, dinozor geldi!

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun