birgün

23° AÇIK

SPOR 21.05.2020 18:48

Gökhan Gönül'den transfer iddialarına yanıt

Beşiktaş'ın sağ beki Gökhan Gönül, hakkında çıkan transfer iddialarına ilişkin, "Bundan sonra çıkan ya da çıkacak olan haberlere benim ağzımdan duymadığınız sürece itibar edilmemesini rica ederim" dedi

Gökhan Gönül'den transfer iddialarına yanıt

Beşiktaş'ın 35 yaşındaki sağ beki Gökhan Gönül, hakkında çıkan transfer haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanıt verdi.

Twitter hesabından yaptığı açıklamada Gönül, şu ifadeleri kullandı:

"Zor dönemden geçtiğimiz pandemi sürecinde, kamuoyunu bu konuyla meşgul ettiğim için özür dilerim.

Ne yakın dönemde ne de günümüzde güncel ya da geleceğimle alakalı hiçbir basın kuruluşuna açıklamam olmamıştır. Bundan sonra da çıkan ya da çıkacak olan haberlere benim ağzımdan duymadığınız sürece itibar edilmemesini rica ederim.

Saygılarımla..."

Beşiktaş ile sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Gökhan Gönül hakkında son günlerde transfer haberleri yapılmıştı. Tecrübeli oyuncunun eski takımı Fenerbahçe'ye döneceği iddia edilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız