Müzisyen Gökhan Özoğuz, Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin'in kendisi hakkında asılsız ithamlarda bulunduğunu söyledi. Özoğuz, “Biz Halkımız için kim Dürüst,Temiz, Hakkaniyetli, Liyakat sahibi hizmet sunarsa onu sever, destekleriz” ifadelerini kullandı.

Gökhan Özoğuz'dan Takvim gazetesi Ankara temsilcisine: "Tek tek kanıtlamanızı rica ediyorum"

Müzisyen Gökhan Özoğuz, CNN Türk’te yayınlanan programda kendisinin hedef alındığını belirtti. Takvim Gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin'in kendisi hakkında asılsız ithamlarda bulunduğunu söyleyen Özoğuz, “Biz Halkımız için kim Dürüst,Temiz, Hakkaniyetli, Liyakat sahibi hizmet sunarsa onu sever, destekleriz” ifadelerini kullandı.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Ankara Büyükşehir Belediyesi’ni övmek için para aldığı iddiasının konuşulduğunu ifade eden Gökhan Özoğuz, sosyal medyada açıklamada bulundu.

Gökhan Özoğuz, “CNN de yine ; İBB ve ABB ile yaptığımız 29Ekim için iki tane konser (1 iMehmetçik vakfına başığlanan) ve bu Belediyeleri övmem için para aldığım konuşulmuş. Biz Halkımız için kim Dürüst,Temiz, Hakkaniyetli, Liayakat sahibi hizmet sunarsa onu sever, destekleriz” diye yazdı.

CNN Türk’teki programda Takvim gazetesi Ankara Temsilcisi Zafer Şahin’in kendisini hedef aldığının altının çizen Özoğuz, Şahin’e verdiği yanıtta şu ifadeleri kullandı:

“Sayın Zafer Şahin bey, Halkımız kim kim olduğunu çok iyi bilir ama Siz yine de bu gece @CNNTURKProgram da hakkımda söylemiş olduklarınızı tüm Halkımızın önünde tek tek kanıtlamanızı rica ediyorum. Kanıtlayamazsanız da, bir Özür borcunuz olduğunu bilin Lütfen.”