birgün

18° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 18.10.2019 16:34

Gökhan Türkmen’den yeni albüm

Gökhan Türkmen'in beşinci albümü Aşkın Enkazı dijital platformlarda yerini aldı

Gökhan Türkmen’den yeni albüm

Gökhan Türkmen’in yeni albümü tüm dijital platformlarda yayınlandı. Albümdeki Aşkın Enkazı’na bir klip çekildi.

Parçanın söz ve müziği Birkan Nasuhoğlu’na ait. Miksi Tunç Çakır, düzenlemesi ise Ahmet Faik Dökmeci tarafından yapıldı. Sevilen sanatçı bu albümde bulunan şarkıları sade, romantik ve duygusal olarak tanımladı.

ÜÇ ŞARKI, ÜÇ KLİP, BİR HİKAYE

Aşkın Enkazı’nın klibi Gökhan Türkmen'in gelecek aylarda yayınlanacak olan “Sır” ve “Gülmedi Kader” adlı şarkılarıyla birbirini takip eden bütünleşik bir hikayenin ilk bölümü olarak izleyiciye sunuldu. Klibin yönetmenliğini yine sinematografik çekimleriyle ünlü Bora Çifterler gerçekleştirdi. Beş günde tamamlanan çekimlerde Özge Demirtel, Türkmen’e eşlik etti.

Türkmen, kendine has tarzıyla yepyeni parçalarını her ay müzikseverlere sunmaya devam edecek.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız