birgün

13° AÇIK

TEKNOLOJİ 13.10.2020 13:48

Google’dan kullanıcılarına duyuru: Artık Play Müzik kullanılmayacak

Google, Play Music mağazasını kapattı. Google daha önce yaptığı açıklamada Play Music uygulamasının Ekim ayında kapatılacağını duyurmuştu.

Google’dan kullanıcılarına duyuru: Artık Play Müzik kullanılmayacak

Google’un kullanıcılarına şarkı satın almasına imkan veren bir müzik servisi olan Google Play Music kapandı.

Google Play üzerinden Google Play Music hakkında bir açıklama yayınlandı.

Açıklamada kullanıcılar YouTube Music’e davet edilirken, aktarım için Google Paket Servisi’nin de kullanılabileceği hatırlatıldı.

Play Müzik kitaplığının YouTube Music’e aktarılması için yöntemler yer aldı. Google, açıklamasıyla Google Play Müzik kullanıcılarını son kez uyardı.

Google, Müzik abonelerine ‘Bu yılın sonunda Google Play Müzik uygulamasına erişiminizi kaybedeceksiniz.’ diyor. Aynı zamanda aktarma işlemi yapılmadığında Play Müzik verilerinin belirli bir süre sonra silineceğini de belirtiyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız