birgün

13° PARÇALI BULUTLU

Görüşmeler 2019'dan beri sürüyordu: Mor ve Ötesi'nden İnönü Stadı'nda konser

Rock müzik grubu Mor ve Ötesi, 2019 yılından bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü ile süren görüşmelerin ardından İnönü Stadı'nda konser verecek.

KÜLTÜR SANAT 15.04.2022 12:13
Görüşmeler 2019'dan beri sürüyordu: Mor ve Ötesi'nden İnönü Stadı'nda konser
Abone Ol google-news

Ocak ayında 'Sirenler' albümünü yayınlayan rock müzik grubu Mor ve Ötesi, İstanbul Beşiktaş'ta bulunan İnönü Stadı'nda (Vodafone Park) 28 Mayıs'ta konser vereceğini açıkladı. Konserin biletleri Passo ve Biletix’ten 15 Nisan Cuma günü saat 13.00’te satışa sunulacak.

Grup, statta konser vermek için 2019'dan bu yana Beşiktaş Jimnastik Kulübü yönetimiyle görüşmeleri sürdürüyordu.

ÇİMLER YENİDEN DÖŞENECEK

Konser, kulübün çimlerle ilgili hassasiyeti sebebiyle lig bittikten sonra ve çimlerin toprakla beraber tamamen yeniden döşenmesinden önce gerçekleşecek. Konserin, kulübe de ciddi maddi katkı sağlayacağı belirtildi.

1947 yılındaki açılışından itibaren kısa aralıklar dışında hep Beşiktaş İnönü Stadyumu olarak anılan yapı, konumuyla dünyanın en güzel futbol statları arasında gösteriliyor. Stadyum, 1993 yılında ev sahipliği yaptığı Metallica, Madonna, Michael Jackson ve Sting konserleri ile bir konser mekanına da dönüşmüştü.

BİLET SATIŞLARI PASSO VE BİLETİX'TEN YAPILACAK

Grup, konserin detaylarını daha sonra sosyal medya hesaplarından duyuracağını açıkladı. Konserin bilet satışları ise Passo ve Biletix üzerinden 15 Nisan’da başlayacak.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun