birgün

15° PARÇALI BULUTLU

Gözaltına alınan şüpheli emniyetten elleri kelepçeli ve ayakları çıplak halde kaçtı

Antalya'da gözaltındaki şüpheli H.K., emniyetten elleri kelepçeli ve ayakları çıplak halde kaçtı. H.K., kaçtıktan 1 saat sonra tekrar yakalandı.

GÜNCEL 12.10.2020 20:16
Gözaltına alınan şüpheli emniyetten elleri kelepçeli ve ayakları çıplak halde kaçtı
Abone Ol google-news

Antalya'da gözaltındaki şüpheli H.K., elleri kelepçeli, ayakları çıplak halde emniyet müdürlüğü binasından kaçtı. H.K., kaçtıktan 1 saat sonra arkadaşının evinde yakalandı.

DHA’da yer alan habere göre, olay saat 16.00 sıralarında, Konyaaltı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde meydana geldi. Gözaltına alınan H.K., emniyet müdürlüğü binasından ellerindeki kelepçeyi havluyla gizleyip, ayakkabısız halde kaçtı.

ARKADAŞI DA GÖZALTINA ALINDI

Polis şüphelinin kaçması üzerine alarma geçti. Ekipler, H.K.'yi bulmak için sokaklarda, park ve bahçelerde arama yaptı. Üzerinde kısa şort ve tişört bulunan H.K., 1 saat sonra arkadaşının evinde yakalanarak, yeniden gözaltına alındı.

H.K.'nin saklanmasına yardımcı olan Y.S. de gözaltına alındı. 2 şüpheli, emniyet müdürlüğüne götürüldü.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol