birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

KÜLTÜR SANAT 27.02.2020 12:01

Gözde Öney’in yeni teklisi “Biraz Kül Biraz Duman”, 28 Şubat'ta dijital müzik platformlarında

Gözde Öney’in yeni teklisi “Biraz Kül Biraz Duman”, 28 Şubat'ta dijital müzik platformlarında

Gözde Öney’in yeni teklisi “Biraz Kül Biraz Duman” 28 Şubat'ta dijital müzik platformlarında dinleyicilerle buluşuyor.

Gürsel Çelik’in prodüktörlüğünde hayata geçen ‘Biraz Kül Biraz Duman’, Öney’in kaleminden kişisel bir hesaplaşmaya dair şiirsel anlatımıyla dikkat çekiyor.

Öney, farklı türlerden sanatçılara yaptığı vokallerle belirli bir müzik kitlesine ulaşmayı başardı. 2016‘daki Sofar performansında yorumladığı “Kavga” şarkısı kısa sürede büyük beğeni topladı. 2017’de sözleri ve müzikleri kendisine ait şarkılarından oluşan ilk solo albümü ‘İki Gölge’yi yayınlayan Öney, şarkı yazarlığıyla da dikkatleri üzerine çekti.

YENİ ŞARKILAR YOLDA

Farklı sanatçıların albümlerindeki düetlerde de yer alan Gözde Öney’in teklisi ‘Biraz Kül Biraz Duman’, sanatçının bu yıl içinde dinleyicilerine sunacağı yeni şarkıların da müjdecisi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız