birgün

19° AÇIK

Güldür Güldür Show'da Nureddin Nebati skeci yayınlandı, yandaş gazeteler tiye alındı

Güldür Güldür Show'un yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile ilgili bir skeç yer aldı. Nebati'nin gündem olan "Gözlerime bakın ne görüyorsunuz" sorusuna skeçte "Mazota zam görüyorum" ifadeleriyle yanıt verildi. Bir başka skeçte ise yandaş gazetelerin manşetlerine gönderme yapıldı.

GÜNCEL 15.05.2022 00:12
Güldür Güldür Show'da Nureddin Nebati skeci yayınlandı, yandaş gazeteler tiye alındı
Abone Ol google-news

Güldür Güldür Show'un yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile ilgili bir skeç yayınlandı. Ayrıca yandaş gazetelerin gerçekleri gizleyen manşetleri tiye alındı.

SHOW TV'nin yayınlanan Güldür Güldür Show'un tanıtımında Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin taklidinin yapıldığı bir skeç de yer almıştı. Fakat son bölümde bu skeç ekranlar gelmemişti.

Güldür Güldür'ün yeni bölümünde Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati konu edildi.

Bakan Nebati'nin gündem olan "Gözlerime bakın ne görüyorsunuz" sorusuna ise skeçte "Mazota zam görüyorum" ifadeleriyle yanıt verildi.

YANDAŞ MEDYA TİYE ALINDI

Öte yandan yeni bölümde yandaş medyaya da gönderme yapıldı.

Yurttaşın ekonomik sıkıntılar çekmesine rağmen gazetelerde, "Panda yavruladı, ekonomide altın çağ, Almanya bizi kıskanıyor" manşetlerine yer verildiği aktarıldı.

Gazete başlıklarının okunmasının ardından uzun süre seyircilerden alkış alan sahnede, "tuvalet kağıdına gerek yok, bunları kullanabiliriz" denildi.

BAKAN NEBATİ'DEN AÇIKLAMA

Nureddin Nebati, taklidinin yapıldığı skeç ile ilgili, "Keyifle izledim, güldüm ve eğlendim ama gözlerimdeki ışıltıyı göremedim" dedi.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol