birgün

7° AÇIK

Gültekin Uysal, Karamollaoğlu'nu ziyaret etti

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Altılı Masa’nın 28 Kasım’da DP'nin ev sahipliğinde yapacağı buluşması öncesinde Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu ziyaret etti.

SİYASET 23.11.2022 18:52
Gültekin Uysal, Karamollaoğlu'nu ziyaret etti Fotoğraf: ANKA
Abone Ol google-news

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Gültekin Uysal, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nu ziyaret etti.

Millet İttifakı’nı oluşturan Altılı Masa'nın 13 Şubat 2022 tarihinde başlattığı görüşmelerin ilk tur çalışmaları 21 Ağustos’ta tamamlanmıştı. CHP, İYİ Parti, Saadet Partisi, DEVA Partisi, Gelecek Partisi ve Demokrat Parti’nin oluşturduğu Altılı Masa’nın ikinci tur görüşmelerinin ilki 2 Ekim’de, CHP Genel Merkezi’nde yapıldı.

Altı siyasi parti genel başkanının dokuzuncu toplantısı 28 Kasım’da DP'nin ev sahipliğinde yapılacak. DP Genel Başkanı Gültekin Uysal, bu kapsamda Temel Karamollaoğlu’nu Saadet Partisi Genel Merkezi’nde bugün ziyaret etti.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu dün ziyaret eden Uysal, bugün İYİ Parti Genel Merkezi’nde Meral Akşener ile bir araya gelmişti.

(ANKA)

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol